Eşya Depolama

Eşya depolama firmamız Rıfatoğlu Depolama plaza katlarının yüksek katlarında oda sistemli depo alanlarımızla hizmet vermekteyiz

EŞYA DEPOLAMA ;

Çok sayıda insan için kurtarıcı olarak görülen ve son derece kullanışlı olan eşya depolama hizmeti günlük yaşamda sıklıkla ilgi görmektedir.
Rıfatoğlu nakliyat firması tarafından verilen eşya depolama hizmeti için esas önemli nokta hizmetten yararlanacak olan müşterilerin bundan memnun kalmasını sağlamaktır. Hizmet detayları müşteri taleplerine göre belirlenmekte olup bunun karşılığında her zaman Rıfatoğlu nakliyat firmamızda en uygun fiyat seçenekleri ayarlanır. Böylece firmanın müşteri ağı da günden güne genişleyecektir. Genellikle eşya depolama hizmeti tayin sebebiyle başka gere gidecekler, geçici görevde olanlar, kısa süre içerisinde taşınması gerekenler ya da yurtdışında yaşayanlar tarafından talep edilir. Bu ve buna benzer sebepler dikkate alınmaksızın her müşteriye profesyonel eşya depolama hizmeti verilir. Her müşteri firma için kıymetli olup hizmet içeriği müşteri odaklı çözüm sunacak şekilde belirlenir. Depolama esnasında eşyaların herhangi bir zarar görmemesi adına tüm önlemlerin alınmış olması insanların içini rahatlatmaktadır. Bu sayede depolama hizmetine sürekli bir talep vardır.


EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ ;

Eşya depolama hizmeti için firma seçileceğinde işini severek yapan, programlı ve disiplinli çalışan, bahane yerine çözüm üreten, bu iş için gerekli tüm donanıma sahip olan ve kaliteli hizmet karşılığında ekonomik fiyatlar belirleyen firmalara öncelik verilmelidir. İstenilen özelliklere sahip firma seçildikten sonra firma ile müşteri arasında görüşme yapılarak depolamaya ilişkin esaslar belirlenir. Buna göre depolara yasadışı hiçbir eşya kabul edilmemektedir. Aynı zamanda eşyalar içerisinde gıda ürünleri, parfüm tüp gibi yanıcı ve patlayıcı ürünler, özel ziynet eşyaları alınmamaktadır. Bu tür malzemeler sigorta kapsamı dışında kalmakta olup tüm sorumluluk müşteriye aittir. Depolama için nakliye yapılmadan önce müşterinin kart, altın gibi değerli eşyalarını eşyalar arasından kaldırması gerekir. Eğer kırılacak eşyalar varsa bunlar paketlenmeli ve nakliye personelleri mutlaka bununla ilgili bilgilendirilmelidir. Böylece sunulan hizmet daha kusursuz hale gelecektir.


EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ VE FİYATLARI ;

Rıfatoğlu nakliye firmamızda Eşya depolama hizmeti fiyatları eşyaların yoğunluk durumuna göre değişecektir. Buna göre depolama şekilleri parça eşya, 1+1, 2+1, 3+1 gibi seçeneklere ayrılmaktadır. Bunlar içerisinde en uygun fiyat aralığı tahmin edileceği üzere parça eşya depolama için uygulanır. Tüm depolarda güvenlik önlemleri alınmış olup böylece eşyalar çalınma, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı koruma altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra depolama hizmetinden yararlanan müşterilere kameralı sistem sayesinde yedi gün yirmi dört saat boyunca eşyaları izleyebilme hakkı verilmektedir. Özellikle bu hizmet müşteriler tarafından ilgi görmektedir.

HEMEN ARA
WHATSAPP'TAN SOR