Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya taşımacılığında değerli eski eşlayarınız sigorta kapsamında nakliyesi yapılır.

ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞINDA 

Bilindiği üzere Antika Eşya Taşımacılığı yılladır hassasiyet gösterilmesi gerekilen bir iştir. Firmamız Rıfatoğlu Evden Eve Nakliyat ile Antika Eşya ve Tarihi Eser Eşya taşımacılığı konusunda köklü referans sistemi bulunmaktadır. Bireyler bir yerden başka bir yere taşınmak için özel araçlarıyla çok seferde taşınma işlemini gerçekleştirmekteydi. Ancak nakliyat hizmetlerinin artması sonucuyla kişiler artık nakliyat hizmetlerini kullanmaya başladı.Ancak ne yazık ki dürüst ve sağlam bir nakliyat bulmak oldukça zor olmaktadır. Antika Eşya Taşımacılığında , Nakliyat hizmetleri sırasında eşyanın kaybolması, çalınması, kırılması ve yıpranması gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.Fakat Rıfatoğlu Nakliyat hizmeti ile bu gibi sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Çünkü Rıfatoğlu Nakliyat çalışan kadrosunu titizlikle seçmekte, iş alımı yaparken performansını değerlendirerek çalışanları testlere tabii tutmaktadır.Unutmayın ki sadece fiziksel güç değil karakteristik güç de çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü teslim edilen eşya hem maliyeti yüksek hem de değerli olabilmektedir.

 

NAKLİYAT HİZMETLERİ ; 

Öncelikle çalışanlarda dürüstlük ilkesi benimsenmiştir ve müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışmalar yapılmaktadır.Bunun yanı sıra eşyalar büyük bir titizlik ile paketlenmekte ve son model araçların içine özenle dizilmektedir. Eşyalarınıza en az sizin kadar gereken önem verilmektedir.Tarihi Eser Taşımacılığı fiyatları, diğer firmalara göre çok daha uygun olmakta ve bireylerin mutluluğu kazanç olarak görülmektedir.Antika eşyaları, banka kasaları ve daha birçok değerli eşyaları eksiksiz tam olarak dilediğiniz yerden alıp dilediğiniz yere bırakma görev bilinciyle çalışılmaktadır.Sadece ev eşyaları değil, ofis malzemeleri, evraklar, banka nakliyesi, fuar nakliyesi, eşya paketleme, Anadolu yakası ve Avrupa yakası nakliyesi gibi daha birçok nakliye hizmetleri özenle yapılmaktadır.

 

BAŞARALI NAKLİYAT SEÇENEĞİ ;

Bireyler eşyalarını nakliyat firmasına emanet ettikten sonra sürekli bir kaygı içerisinde olmaktadır. Bunun nedeni eşyalarının oldukça değerli olması ve yüksek maliyetlerle alınmış olmasıdır.Nakliyat sırasında kırılma, kaybolma ve çalınma ihtimalleri eşyaları kontrol edene kadar düşünülmekte ve huzurlu bir taşınma gerçekleşmemektedir.Ancak Rıfatoğlu Nakliyat, prensip olarak müşterinin memnuniyetini önemsemekte ve müşterinin değerlerine kendi değerleri gibi sahip çıkarak işini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.Eşyalarınıza en az sizin kadar değere verilerek hizmet sağlanmaktadır. En uygun fiyatlı, en kaliteli ve en profesyonel hizmet için http://www.rifatoglunakliyat.com.tr/ sitesini ziyaret edebilir ve detaylı bilgiler için siteyi inceleyebilirsiniz.

HEMEN ARA
WHATSAPP'TAN SOR