RIFATOĞLU Nakliyat,

1990 yılında "En iyi taşımacılık hizmeti sağlama ve taşımacılık sektöründeki sorunlara çözüm olma" felsefesi ile hayata atılmıştır. Geçmişten günümüze kadar olan süreç içerisinde daima yenilikçi ve güvenilir bir firma olmayı hedefleyen RIFATOĞLU Nakliyat, edindiği 30 yıllık tecrübesi ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin önder firmalarından biri haline gelmiştir. Yüksek performans ilkesi ile faaliyette bulunan RIFATOĞLU Nakliyat, her bakımdan donanım sahibi idari kadrosu ve taşıma ekipleriyle sistematik işlemler gerçekleştirir. RIFATOĞLU Nakliyat, son teknoloji araçları ile Ev & Ofis Taşımacılık sektöründe en iyi olmakla beraber son derece güvenli ve hijyenik alanlarda Depolama sahasında da ismini duyurmuştur.
RIFATOĞLU Nakliyat, Türkiye’nin 81 ilinde şehir içi ve şehirlerarası Taşımacılık & Depolama alanlarında başarılarından söz ettiriyorsa sizlerin güveni ve desteği sayesinde olmuştur ve bir sonraki nesillerine de hizmet sektöründe iyi olmayı emanet bırakacaktır.

Firmamız Rıfatoğlu Evden Eve Nakliyat İbrahim Rıfatoğlu tarafından 1990 yılında evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait tır, kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası - şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe 18 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecube ve güven ister. Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alırız. Sabit ve GSM telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.


Firmamız RIFATOĞLU NAKLİYAT evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye'nin hemen hemen her şehrin evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.


30 yıldır seri olarak faaliyette bulunan Rıfatoğlu nakliyat ofis, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir.

 
Amacımız; Evden Eve Nakliyat sektörünün önde kuruluşları arasında kısa zamanda sizlerin desteği ile yerimiz aldık, emin adımlarla kalite çıtamızı yükseltmek için var gücümüzle ekip olarak çalışmaktayız. Evden eve nakliye denince akla ilk genel yerlerden biri olan Rıfatoğlu Nakliyat sayesinde, evden eve taşınma işlemleri teknolojik gelişmelerle paralel ve uzmanlar eşliğinde gerçekleşiyor. Evden eve nakliyat işleminin türüne göre kullanılan teknolojik imkânlar sayesinde güvenilir yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. Kullandığımız özel paketleme materyalleri bünyesinde eşyalarınız, sağlıklı ortamlardan geçerek uzmanlarımız eşliğinde varmaları gereken yere varıyorlar.

 

HEMEN ARA
WHATSAPP'TAN SOR