Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy İstanbul Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Yerleşim yerleri en nezih olan ilçelerden biride Kadıköy’dür. Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Rıfatoğlu Taşımacılık sizlere Kadıköy ev taşıma için pratik çözümler sunuyor. Siz değerli müşterilerimiz gönül rahatlığı ile sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma deneyeminizi yaşamanız için 7/24 hizmet veriyoruz. Ev eşyası taşıma için sizlerde iletişim hattımız arayarak yetkili ekiplerimiz’den tüm detaylı bilgileri alabilir ve ücretsiz Expertizimiz’den yararlanabilirsiniz.

 

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI ;

Kadıköy ev taşıma fiyatları konusundan sizlere esneklik sağlayan Rıfatoğlu Nakliyat firması kadıköy depolama hizmetleri alanında da yardımcı oluyor. yakın taşınma tarihinizde rıfatoğlu nakliyat ücretsiz expertiz yaparak eşyalarınızın veya oda sayılarınıza göre planlama yaparak fiyatlandırma çıkarmaktadır. şehiriçi ve şehirlerarası taşımada da aynı işlem yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz gönül rahatlığı ile Kadıköy Nakliyat şirketleri olan rıfatoğlu taşımacılık firmamızı seçerken daha rahat bir şekilde eşyalarınız sigortalı ve güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. 

 

EŞYA TAŞIMA SÜRECİ NASIL GERÇEKLEŞİR ;

Günümüz şartlarda taşınma süreçleri sizler için büyük ölçüde stresli bir iştir. Arayacağınız firmayı seçerken önemli unsurlardan biride firmanın kurumsal ve gerçek kadrolu ekip olmalarına dikkat edilmesidir. Rıfatoğlu Nakliyat sizlere sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti vermektedir. Ev taşıma için özel ayarlanmış kapalı çelik kasa filo araçlarımız ve profesyonel kadrolu ekiplerimiz dahilinde tüm dikkatimizle hassasiyet göstererek taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşınma tarihiniz yaklaştığında Kadıköy Nakliyat Firmaları Rıfatoğlu nakliyat firmamızı arayıp eşya hakkınızda bilgi verdikten sonra sizler için belirli gün ve tarih ayarlayıp sabah erken saatlerinde araç ve ekiplerimizle tüm eşyalarnızı özel amblaj sarılarımızla paketleme yaparak en ince ayrıntılara kadar sökülüp paketlendikten sonra diğer tarafta dizllimi ve montajı yapılır. Ödeminizi ise tüm eşyalarınız eksiksiz ve sorunsuz teslim olduktan sonra yapabilirsiniz.


TAŞIMA ESNASINDA DİKKAT EDİLMESİ GERKEN BİLGİLER.


. Personel ekiplerin kadrolu olup olmadığı

. Eşyaların paketlenecek malzemenin kalitesi .

. Firmanın Vergi levha ve K3 belgesi

. taşıma ve sigorta sözleşme olması

, Araçların taşımaya uygunluğu olması

 

Kadıköy Taşımacılık Firmaları hakkında bizleri 7/24 arayabilir ve fikir alabilirsiniz. Aynı zamanda Kadıköy Depolama Hizmetleri için web sitemize göz atabilirsiniz.

“Güvencenizin Doğru Adresi!” diyerek başladığımız bu yolda ve Türkiye’nin önder firmalarından biri olduğumuz bu süreçte bizim için sizlerin memnuniyeti ön plandadır. Rıfatoğlu Evden Eve Nakliyat markamız altında sizlerin Taşımacılık&Depolama alanlarında her türlü talebinize karşılık hizmetinizdeyiz. Güveniniz bizlere emanetinizdir.

SORU VE TALEPLERİNİZ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@rifatoglunakliyat.com.tr

444 75 24

HEMEN ARA
WHATSAPP'TAN SOR