Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Rıfatoğlu Ev Eşyası Depolama, eşya depolama alanında verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir. Bu zamana kadar yaptığı bütün işlerde gösterdiği titizlik ile müşterilerinden tam not olan firmamız aynı titizlik, dikkat ve güven ile çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın en çok tercih edilen sunduğu hizmetlerin başında yer alan eşya depolama ile sizde eşyalarınızı kısa ya da uzun vadeli olarak en güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem bizimle irtibata geçmek olacaktır.

Uzun yılların verdiği tecrübemiz, kazandığımız müşterilerimiz ve yaptığımız işler ile alanımızda en iyi olmak yolunda ilerliyoruz. Siz de bu yolculukta yanımızda olmak istiyorsanız eşyalarınızı güvenle bize teslim ederek depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Rıfatoğlu Depolama, müşteri memnuniyetinin yanı sıra verdiği hizmetlerin en uygun fiyat ile müşterileriyle buluşmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı depolama seçenekleri ile seçimi sizlere bırakmıştır. Bu depolama sistemleri eşya ölçüsü ve hacimlere göre değişiklik göstermektedir. Eşya depolama çeşitleri arasında;

·         1 + 1 Eşya Depolama

·         2 + 1 Eşya Depolama

·         3 + 1 Eşya Depolama

·         4 + 1 Eşya Depolama

·         5 + 1 Eşya Depolama

·         6 + 1 Eşya Depolama

Seçenekleri bulunmaktadır. Eşyanın çokluğu ve büyüklüğüne göre depolama alanları seçilip en iyi şekilde muhafaza edilmektedir. Eşya depolama fiyatları da buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

İstanbul Eşya Depolama

Rıfatoğlu Depolama, İstanbul’da verdiği eşya depolama hizmeti ile müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği sağlamak için çalışmaktadır. Eşyaların alındığı şekli ile muhafaza edilmesi ve saklanması en önemli iş prensiplerimizin başında gelmektedir.

Firmamız hem çalışanları hem de müşterilerinin memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de Rıfatoğlu Depolama’nın hizmetlerinden yararlanmak ve bir yere sığdıramadığınız eşyalarınızı depolamak istiyorsanız www.rifatogludepolama.com sitesini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden diğer hizmetlerimizi inceleyebilir ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul’un bütün semtlerinde eşya depolama imkânı veren firmamız sizlere özel kampanyaları, fiyatları ve fırsatları ile en iyi hizmeti, en kısa sürede ve en uygun fiyat ile vermek için çalışmaktadır.

 

Tüm hakları Rifatoglunakliyat.com.tr'ye aittir. 2016 evden eve nakliyat